Recenze Akuna

Ověřený zákazník Býtfit.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. listopadu 2014

Zakoupeno v Býtfit.cz

• Příznivé účinky .
  • Kladné reference odbornice na výživu přímo z laboratoře, která prováděla rozbor produktů "AKUNA"
  • Vyšší cena....

Doporučuji...

Přidáno: 2. září 2014

• V tekutém stavu, vázané na vodě (ne alkoholu). Jako konzervant je PŘÍRODNÍ sorban draselný (výtažek z černého jeřábu). Alveo má patent na biologickou aktivaci a působí na buněčné úrovni jako detoxikant a harmonizuje metabolické pochody v organismu. V Kanadě dostalo certifikát ,,přírodní léčivý produkt,,. Nedá se předávkovat. Jako prevence se užívá 1 odměrka 35ml denně ráno na lačno před jídlem. Při zdravotních problémech se dávkování zvyšuje na 2 až 6 odměrek denně.

Dlouhodobé užívání Alvea velmi výrazně zvyšuje imunitní systém. Je to podloženo dlouholetým výzkumem. Tak, jak v těle funguje Alveo, nefunguje zatím žádný jiný produkt.

Přidáno: 24. června 2014

• čistě přírodní? Teď jsem si lahvičku koupila a konzervant?: sorban draselný (většinou se získává z ropných derivátů). Lahvičku už asi vypotřebuji, ale toto mě zklamalo.

Uvidíme

Přidáno: 9. června 2014

Zakoupeno v Prozdravi.cz

Alveo jsem užívala již před léty, nechala jsem si jej posílat z Moravy, teď je to pro mne pohodlnější. Nyní ho kupuji své vnučce.

Přidáno: 20. dubna 2014

• Ideální kombinace účinných aktivních látek rostlinného původu obsažených ve směsi extraktů z 26 rostlin, medu, javorového sirupu, vody a přírodních příchutí máty peprné anebo hroznové šťávy. Alveo napomáhá očistit střevo a umožňuje tak lehčí trávení, očišťování organismu a stimulaci imunitního systému. Pravidelným a dlouhodobým užíváním získává organismus přirozenou rovnováhu a vitalitu. Alveo detoxikuje, harmonizuje, posiluje a chrání.

Super produkty vyráběné v certifikaci GMP, Halal, Kosher a ISO. Firma Akuna je 100% partner plnící své závazky. Při koupi výrobků prostřednictví přímé distribuce je možno dosáhnout na slevu až 40% z doporučené ceny a čerpat výhody, které Akuna nabízí. Dotazy je možno směřovat na e-mail [email protected], startovací sleva na výrobky po registraci je u mne 30%.

Ověřený zákazník MJ - Krása a zdraví Ověřený zákazník

Přidáno: 29. března 2014

Zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• Produkt Alveo znám už řadu let. Mám po operaci žlučníku nepříjemné zažívací obtíže, které se po Alveu téměř zázračně upravují.
  • Nevím nic negativního; snad jen cena poštovného...

Alveo mi upravuje zažívání, odstraňuje nadýmání. Brala jsem ho pravidelně několik let, potom náš zdroj ukončil činnost a nemohla jsem najít náhradu. Na moje doporučení ho začalo brát několik známých a také byli velmi spokojeni.
K produktu mě přivedl náš soused, který po operaci ca tlustého střeva na doporučení lékaře ho začal používat. Jediný z pěti stejně postižených pacientů přežil a dnes ( zhruba po 12 letech ) se těší výbornému zdraví.

Přidáno: 17. února 2014

Zakoupeno v Prozdravi.cz

Známá mi produkt doporučila ,pro výborný výsledek .Já zatím piji tento produkt krátce tak se učinek ještě moc neprojevil ,ale věř a víra tvá tě uzdraví .Až vypiji celou doporučenou dávku tak napíši mé pocity přesněji.

Přidáno: 18. července 2013

• Je to to nejlepší co sem kdy vyzkoušela . Cítila sem se po tom úplně čistá klidná , přestala sem být ve stresu a skončily mi deprese . Opravdu za to ty peníte stojí.

Všem bych tento produkt doporučila i třeba dětem které mají problém s ezapamatováním - učením.

Přidáno: 28. října 2012

Zakoupeno v Prozdravi.cz

Dostali jsme doporučení od praktické lékařky,je chutný a budu ho doporučovat svým známým.

Přidáno: 7. května 2012

Zakoupeno v Prozdravi.cz

Velmi zdravý a čistě přírodní produkt.

Přidáno: 27. dubna 2012

(naposledy upraveno 27. dubna 2012)

Zakoupeno v Prozdravi.cz

• Předchozí dobré zkušenosti.

Zatím jsem teprve začala Alveo užívat, účinky se projeví jistě až po delší době. Před několika lety jsem po užívání Alvea pocítila já i dcera kladné účinky tohoto výrobku.

Přidáno: 6. dubna 2012

Zakoupeno v Prozdravi.cz

• výborný ,pročištuje,harmonizuje orgány,odstranuje únavu ,uklidnuje.
  • drahý,při braní ze začátku hodně potíže ,ale to reaguje tělo postupně ,jak se regenerují orgány.....
  • : ))

Vybrala jsem si ho na doporučení léčitelky ,pak jsem četla od lékařky ,jak pracuje a přošlo mi to úžasné,tak pokračuji ,zatím jsem u druhé lahve ,tak snad postupně se vše srovná.

Ověřený zákazník Lékárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. dubna 2011

Zakoupeno v Lékárna.cz

Alveo kupuji pro staré manžele (95 a 85 let). Užívají jej dlouhodobě. Oni sami a já také jsme přesvědčeni, že celkově přispívá k jejich dobrému zdravotnímu stavu.

Přidáno: 22. ledna 2011

(naposledy upraveno 22. ledna 2011)

• Bombasticky produkt.Patři na každy stůl.Neni to lek,je to potravina kterou musime uživat každy den.Vyrazne zlepši váše zdravi.

Doporučuji každemu.nezvykli jsme delat "uklid" vlastniho těla,ani nevime jak to dělat,Alveo vam pomuže,jemny detoxikant, ktery stara se o vyčišteni každe bunky našeho organismu.

Přidáno: 22. září 2010

• vyzkoušela jsem tento product a musím říct, že má velmi dobré účinky na celý organismus, lepší spánek, člověk je vitálnější a méně unavený a určitě větší odolnost proti nemocem.

je výborný, zkušenosti dobré a ostatním bych to určitě doporučila.

Zobrazuji 41 - 55 ze 55 recenzí 1 2 [ 3 ]