Recenze Akuna

Ověřený zákazník Prozdravi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. července 2017

Zakoupeno v Prozdravi.cz

Uživám ho krátkou dobu nemůžu ještě posoudit.

Akuna AkuCleanse k detoxikaci organismu 480 ml

Akuna AkuCleanse k detoxikaci organismu 480 ml

Přidáno: 4. května 2017

Zakoupeno v Býtfit.cz

• Potřebovala jsem pročistit játra po aplikaci ATB a s tímto produktem mám skvělé zkušenosti.
  • nevím nic, snad jen cena :)

Produkt mohu doporučit, pomáhá a i askvěle chutná.

Přidáno: 10. prosince 2016

Zakoupeno v ZDRAVI-GLOBAL.CZ

• Produkt Akuna Alveo užívám asi třičtvrtě roku..
  • Na základě doporučení mého známého.
  • Myslím,že užívání tohoto produktumi pomohlo, neboť již nemám problémy s klouby.

Přidáno: 10. září 2016

Zakoupeno v Býtfit.cz

• posiluje imunitu, je chutný

mám vyzkoušeno, že funguje na posílení imunity

Přidáno: 7. července 2016

Zakoupeno v Býtfit.cz

Přípravek jsem začala brát pro výkyvy hladiny cukru v krvi.Měla jsem po jídle pocit hladu a bylo mi špatně od žaludku až na omdlení.Vše se upravilo,bohužel po měsíční pauze opět se této potíže vrátili.
Trpím na čepy na mandlích a únavu.Po 4.měsících užíváni zaznamenávám pouze ojediněle.

Přidáno: 9. června 2016

Zakoupeno v Býtfit.cz

Levny a bezbolestny zpusob, jak zacit pracovat na obnove sveho zdravi.

Přidáno: 3. dubna 2016

Zakoupeno v Akuna eShop

• opravdu mně to pomáhá při alergické rýmě
  • drahé

zkusil jsem Alveo a pomohlo mi to

Přidáno: 8. února 2016

Zakoupeno v Akuna eShop

• Jsou tam samé bylinky a zdravé produkty.

Tento produkt užívám delší dobu a jsem s ním spokojena.

Přidáno: 14. prosince 2015

• celkově se po 14 dnech užívání, cítím plná energie a elánu
  • asi před 8 lety jsem ALVEO užívala

měla jsem na podzim oslabenou imunitu a s tím i spojené zdravotní problémy, proto jsem se rozhodla vsadit na ALVEO

velmi jednoduché používání, ráno se už těším na svoji dávku :-)

po 14 dnech užívání se cítím naprosto báječně, všem moc doporučuji

Přidáno: 1. prosince 2015

• Na doporučení jsem začala užívat Alveo po úraze, kdy jsem brala silná antibiotika. Zřejmě se to společně nesnášelo, dostavila se dlouhotrvající nevolnost, mdloby ...

nedoporučuji

Přidáno: 22. listopadu 2015

• Alveo znám již delší dobu a mohu jen doporučit. Při pravidelném užívání snižuje celkovou únavu. Dále mám velmi dobrou zkušenost po konzumaci alkoholu, kdy nabudí organismus a odstraní nebo alespoň zmírní příznaky kocoviny :).
  • nic mne nenapadá

Mohu jen doporučit.

Přidáno: 16. listopadu 2015

• léčí ledviny

ok

Přidáno: 21. srpna 2015

(naposledy upraveno 21. srpna 2015)

• Alveo, základ každého dne..
  • Alveo je hodně důležité pro úspěch ve vašem hubnoucím úsilí, vlastně je to základ pro jakoukoli kůru, kterou jste si od Akuny nasadili. O tom, že je to harmonizující tonikum bylo popsáno už hodně. Já tedy zkusím popsat, jak prospělo a prospívá mě, při mé hubnoucí kůře s AkuWM.
  • K Alveu jsem se vrátil v září 2013, po zhruba půlroční přestávce. Více méně mě k tomu dovedli okolnosti, jako byla častá únava, vyčerpanost, vracející se nachlazení, podrážděnost, tolik nepříjemné pálení žáhy, vysoký krevní tlak.
  • V tu dobu jsem již začal koketovat s myšlenkou, že by bylo třeba něco učinit se svojí tělesnou váhou, která v tu dobu byla 148 kg. Alveo jsem začal pít ve větší míře, než je doporučeno, tedy dvakrát denně 30 ml ráno před jídlem a večer před spaním. Z minulosti už znám účinky Alvea a věděl jsem, že tímto postupem zrychlím jeho nástup pro to, aby se mi ulevilo co nejdříve. Mé pocity po týdnu byli takové, že se mi zlepšila odolnost vůči stresu a tím přišla i lepší nálada, což je nejdůležitější, dále mě přestala tolik pálit žáha a přestával jsem trpět nadýmavostí, v žaludku mi to dělalo dobře a začal se místo pocitu těžkostí dostavovat pocit zdravého hladu. Hodně se mi upravila stolice a její pravidelnost, začala se mi čistit pleť od drobných vřídků. Po přibližně čtrnácti dnech se začala vracet i energie do práce a dalších aktivit. Dále musím uznat, že se mi hodně vyčistila mysl. Lépe mi opět šlo logické rozhodování a tok myšlenek byl lépe korigovatelný. Dále bylo znát, že se mi zlepšilo moje stále se vracející chronické nachlazení a rýma. Po měsíci užívání jsem začal pociťovat, že můj stav je tak o 100% lepší, než byl v době, kdy jsem začal Alveo brát, i vysoký krevní tlak měl nižší hodnoty, což bylo pozitivní a asi to hodně ovlivnilo i to, že jsem se cítil lépe. Lépe znamená to, že jsem měl opět chuť do života, chuť k práci, takový ten pocit jako když mi bylo 20 let, byť stále v mlžném oparu mé morbidní nadváhy, která mě hodně začínala omezovat a možná, že Alveo začalo ovlivňovat i to, že jsem začal svoji tloušťku vnímat jako hlavní problém svých zdravotních problémů. Obrovským faktem je, že mi Alveo ubralo váhu do dubna 2014 na 144,5 kg, což činní 3,5 kg bez toho aniž bych se v průběhu této doby omezoval v jídle, v tomto období byli i ony vánoční svátky plné pochutin. Je tedy více než jisté že Alveo podporuje trávení a látkovou výměnu v těle a faktem je že jsem se během osmi měsíců užívání Alvea cítil tak nějak čistější, bylo mi prostě lépe. Alveo užívám i teď, vlastně v celém průběhu mého hubnoucího úsilí v předepsané míře, tedy 30 ml vždy ráno 20 – 30 minut před jídlem a věřím, že má velký podíl na mém úbytku váhy díky jeho vlastnostem podpořit správné trávení a další funkce těla, tak aby jsem se cítil dobře. Už si své ráno bez Alvea neumím představit a je vlastně i tou výzvou proč jsem začal s hubnoucí kůrou AkuWM a rapidně ubral na jídle.

Můj přiběh najdete na: www.akunaforlive.cz

Jan Němec

Přidáno: 13. července 2015

• Alveo je velice vhodným doplňkem stravy 21. století a já je velmi doporučuji! Od dob, kdy jsem pochopil, že nemám hledat svoje ztracené zdraví v lékárně, ale musím je hledat ve svém špatném přístupu k němu a k sobě. Alveo mi hodně pomohlo při tomto uvědomění a podpořilo mé upevnění trvalého zdraví. Pokud chcete vědět jak pomůže Vám, pak se ptejte sami sebe, na tuto otázku: "Jaký mám zdravotní problém"?

Pomůže těm, kdo hledají pomoc.

Přidáno: 15. června 2015

Zakoupeno v ZDRAVI-GLOBAL.CZ

• Účinky produktu se mají projevit po delším užívání, takže zatím nemohu soudit.
  • Nemám žádné připomínky.

Dosud jsem s užíváním spokojená.

Přidáno: 12. června 2015

Zakoupeno v ZDRAVI-GLOBAL.CZ

• Chuťově výborný. Jestli mi pomůže.. to uvidíme :,)

Doporučila mi ho kamarádka, které odezněly zdravotní problémy... Věřím, že mi taky pomůže.

Přidáno: 18. dubna 2015

Přidáno: 25. února 2015

Super

Přidáno: 2. ledna 2015

Zakoupeno v ZDRAVI-GLOBAL.CZ

oveřený tříletým užíváním, hodnotím jako sílu přírody a velký zázrak, všem ho doporučuji

Zobrazuji 21 - 40 ze 55 recenzí 1 [ 2 ] 3